Топ Новини

Генконсул Росії в Сімферополі не може купити ліків в аптеці через українську мову

28 жовтня 2011 в 08:41
Генеральний консул Російської Федерації в Сімферополі Володимир Андреєв відчуває істотні труднощі в аптеках через українські назви ліків.
apteka_medicine_lekarstva_010_znua.JPG
Андрій Товстиженко, DT.UA

«В аптеку заходжу і намагаюся купити якісь ліки, тільки по пам'яті згадую, що це проти цього. А так нічого не зрозумію, хоча в українській мовній сфері я живу півтора року і більшість загальновживаних (так у джерелі - ZN.UA) термінів розумію», - сказав генконсул в інтерв'ю «Севастопольській  газеті».

При цьому В. Андрєєв упевнений, що аналогічні труднощі виникають і в інших російських жителів Криму, особливо пенсійного віку.

«Ця проблема поглиблюється у літніх людей, у яких багато ліків. Ось нові ліки, які літня  людина повинна терміново прийняти. І що їй робити, коли вона сам на сам з інструкцією українською мовою? Це може становити загрозу для її життя», - вважає генконсул.

В. Андрєєв вважає, що «в Криму російська мова має користуватися широкими правами, на рівні з державною». «Це потрібно переважній більшості людей, які проживають тут. Це їхнє право і їхній інтерес ... Я ніколи не чув жодного серйозного аргументу проти надання російській мові статусу другої державної мови. Немає такого аргументу. Це очевидне рішення, яке зняло б багато проблем», - заявив російський генконсул.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...