Газета «Сегодня» залишилася без головного редактора та гендиректора

17 січня 2012 в 09:38
Згідно з результатами розслідування Наглядової ради, яке проводилося в період з 13 грудня 2011р. по 17 січня 2012р, було прийнято рішення про зняття з посади головного редактора газети «Сегодня» Ігоря Гужви і припинення трудових відносин з ним. Також було прийнято рішення задовольнити прохання Олени Громницької про відхід з посади генерального директора «Сегодня Мультимедиа» за власним бажанням.
gromnitskaya_dumskaya.net.jpg
dumskaya.net

Рішення про зняття з посади головного редактора газети «Сегодня» Ігоря Гужви було продиктовано підтвердженням незгоди І.Гужви з підходами Наглядової ради щодо подальшого розвитку компанії, щодо впровадження принципів колегіальності, відкритості та прозорості у процеси прийняття рішень. Окрім того, І.Гужва зайняв деструктивну позицію стосовно видавничого дому і видання.

Відносно відходу з посади генерального директора Олени Громницької, у Наглядовій раді зазначили, що «з повагою ставляться до рішення О.Громницької, хоча і жалкують про нього, оскільки звинувачення, висунуті на її адресу під час розслідування, не підтвердилися».
 

Теги Соціум
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...