Топ Новини

Французькому коньячному дому «Meukow» 150 років

4 вересня 2012 в 08:36
1 серпня 1862 року Огюст-Крістоф і Гюстав Меукови створили коньяк, назвавши його на свою честь. Два брата були послані царем Олександром II для забезпечення постачання російського двору коньяком. 150 років по тому цей бренд облетів всю планету і завоював визнання серед цінителів коньяку.

Зараз коньячним домом «Meukow» керує сім'я Мішеля Коста, який придбав його в 1979 році. Кожен член сім'ї виконує значну роль в управлінні. Саме єдність сім'ї і креативність мислення дозволили забезпечити якісний підхід до виробництва і реалізації коньяку ТМ Meukow. Ще в 1991 році, коли компанії шукали свій зв'язок з ефірними нотками, дім Meukow обрав своєю емблемою кішку, як уособлення «міцності й елегантності», які несе сам напій. Ще тоді стало зрозуміло, що Меуков - це втілення сучасності і смаку.

1 серпня 2012 року ТМ Meukow виповнилося 150 років з дня заснування. На святкування ювілею було запрошено 250 гостей з 27 країн-партнерів. Урочиста частина проходила два дні в спеціально підготовленому до цієї знаменної події Візит-центрі, саме в цьому будинку проводять захоплюючі екскурсії для всіх шанувальників старовинних сімейних традицій.

Дуже вдало було обрано місце святкування, численні експозиції служили оригінальною прикрасою приміщенню, старовинні коньячні бочки, письмена з рецептами і безліч іншого нагадувало про виконану вікову роботу. З відкритою душею, дуже по-домашньому, з піснями і танцями проходив вечір, значна кількість російських традицій витала в повітрі. Кожен мав змогу відчути на собі тепло і затишок, з яким приймали ювіляри.

Сім'я Мішеля Коста вшановує пам'ять про братів, що заснували Коньячний дім, і всіляко підтримують консервативний напрямок його розвитку. Серед запрошених була Україна, в особі делегації керівництва офіційного дистриб'ютора ТМ Meukow - Баядера Логістик. В Україні ТМ Meukow існує 2,5 роки, і представлена у 4 позиціях коньяку: Meukow VS; Meukow VSOP; Meukow XO; Meukow 90 Proof, і коньячним лікером Meukow Vanilla. Представлена гама є не повним переліком усього розмаїття вироблених коньяків ТМ Meukow, але вишуканість й індивідуальність кожного з них дозволяє бути присутнім у всіх сегментах ринку.

Оригінальна і постійна якість коньяків ТМ Meukow сприяє неухильному зростанню репутації у всьому світі. У домі Meukow завжди розуміли значення високої якості продукції, пропонованої покупцеві, і використовували всі переваги свого обширного досвіду та ноу-хау у сфері винокуріння, витримки й купажування.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...