Французький журнал, який публікував карикатури на пророка Мухаммеда, випустив комікс про його життя

2 січня 2013 в 08:48
У Франції в продажу з'явилися комікси про життя пророка Мухаммеда, які були створені авторами сатиричного щотижневого журналу Charlie Hebdo, що раніше друкував карикатури на пророка. Головною метою видання є розповісти про життя пророка доступною для читача мовою.
couv-mahomet_2_-pic510-510x340-53805.jpg
gazeta.ru

Творці французького сатиричного журналу Charlie Hebdo, що раніше публікував карикатури на пророка Мухаммеда, випустили комікси про його життя. Про це повідомляється на сайті видання. Перша частина коміксів «Життя Мухаммеда» коштуватиме € 6.

За словами ілюстратора та видавця журналу, який користується псевдонімом Чарб, комікс про біографію Мухаммеда буде випущений під редакцією ісламознавця, в освітніх цілях і «високі розуми ісламу не знайдуть у ній нічого недоречного».

Ідея цього коміксу прийшла до Чарба ще в 2006 році, коли він побачив в данській газеті карикатури на Мухаммеда, пізніше передруковані в Charlie Hebdo. «Перед тим як посміятися над персонажем, краще як слід дізнатися про нього. У порівнянні з тим, скільки ми знаємо про Ісуса, про Мухаммеда ми не знаємо нічого» - пояснює видавець. Публікація біографічного коміксу про ісламського пророка запланована на 2 січня.

Нагадаємо, Charlie Hebdo не раз друкував зображення Мухаммеда, які мусульмани вважали образливими. Так, зображення голого Мухаммеда з'явилися в журналі у вересні, під час заворушень в арабському світі, викликаних фільмом «Невинність мусульман». Карикатури були опубліковані лише через кілька днів після серії атак на американські посольства на Близькому Сході, а тому французька влада вирішила посилити охорону своїх дипмісій в мусульманських країнах.

У листопаді 2011 року видання помістило карикатуру на Мухамеда на обкладинку, при цьому спеціальний номер вийшов під шапкою, в якій слово «Charlie» було замінене на «Charia», тобто «Шаріат», а головним редактором значився сам ісламський пророк. Після цього паризький офіс журналу зазнав нападу, а його сайт був зламаний.

Знятий у США малобюджетний аматорський фільм «Невинність мусульман», в якому пророк Мухаммед зображений шахраєм і гомосексуалістом, викликав хвилю обурення в ісламському світі.

Читайте також:

У Єгипті сімох християн засудили до смерті за участь у зйомках «Невинності мусульман»

Єгипетська газета у відповідь на карикатури на Мухаммеда висміяла ставлення Заходу до мусульман (ФОТО)

Французький тижневик опублікував карикатури на пророка Мухаммеда (ВІДЕО)

Іспанcький журнал El Jueves опублікував карикатуру на пророка Мухаммеда (ФОТО)

За матеріалами: , ,
Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...