ФБР розсекретило досьє на Стіва Джобса

10 лютого 2012 в 09:29
ФБР США опублікувало досьє на засновника компанії Apple Стіва Джобса, датоване 1991 роком. 191-сторінкову доповідь було підготовлено у зв'язку з тим, що тодішній президент США Джордж Буш-старший хотів запросити Джобса до Ради з експорту, яка дає рекомендації з міжнародної торгівлі.
steve-jobs_pursuitist.com.jpg
pursuitist.com

ФБР опублікувало результати персональної перевірки засновника компанії Apple Стіва Джобса, датовані 1991 роком.

Дослідження особистості та біографії Джобса викладено у 191-сторінковому документі.

Основною причиною, з якої була здійснена перевірка з боку ФБР, стало те, що Джордж Буш, який займав на той момент пост президента США, мав намір запросити Джобса до президентської Ради з експорту, яка дає рекомендації з міжнародної торгівлі.

У 1991 році Джобс отримав місце у цій раді, у той момент він тимчасово залишив компанію Apple.

Щоб сформувати повне уявлення про Джобса, представники ФБР опитали кілька десятків його колег, друзів і знайомих, чиї імена перераховані в опублікованому документі. Більшість з них описували його як талановиту, креативну, далекоглядну, працьовиту і харизматичну людину і заявляли, що він як ніхто інший придатний для державної служби.

Головною вадою Джобса його оточення вважало той факт, що він не визнавав свою дочку в перші роки її життя. Однак, заявляли вони, згодом він надавав їй підтримку. Також кілька друзів Джобса називали його відчуженим і різким з людьми, які не виправдовують його сподівань. У той же час, впертість, амбіційність, цілеспрямованість і вимогливість засновника Apple багато хто з його друзів вважав фактором успіху його бізнесу.

Одна з опитаних ФБР жінок заявила слідчим, що вона і Джобс в юності експериментували з легкими наркотичними речовинами. Однак, за її словами, вже на момент допиту засновник Apple вів здоровий спосіб життя. Сам Джобс також зізнався, що на початку 1970-х років він експериментував з марихуаною і LSD.

Більшість опитаних підкреслили, що Джобс не вживав наркотики, а алкоголь вживав у мінімальних кількостях. За даними ФБР, Джобс вів скромний спосіб життя, а його знайомі говорили, що ніколи не помічали за ним екстравагантних звичок.

У документі ФБР особливо наголошується, що Джобс активно подорожував по світу, в тому числі, їздив до Японії і СРСР. Також слідчі вважали за потрібне вказати, що він не мав зв'язків з комуністичною партією або з організаціями, налаштованими проти уряду США. Засновник Apple ніколи не був позивачем або відповідачем в суді особисто, однак його ім'я згадувалося на той момент у двох корпоративних позовах, пов'язаних з Apple.

Докладний документ від ФБР можна назвати своєрідною формальною біографією Джобса до 1991 року.

Нагадаємо, Стів Джобс помер 6 жовтня після тривалої хвороби.

Вперше про свою хворобу він дізнався у жовтні 2003 року. За словами біографа Волтера Айзексона, засновник Apple погодився на операцію лише через дев'ять місяців, після довгих умовлянь лікарів і сім'ї.

Читайте також:

Джордж Клуні може зіграти Стіва Джобса у фільмі про засновника Apple

У США біографія Стіва Джобса стала бестселером

Оприлюднена причина смерті Стіва Джобса

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...