Топ Новини

Фаріон подарує Азарову книжку з картинками для навчання українській мові

21 грудня 2012 в 11:51
Азаров поки не звертався до Фаріон за допомогою у вивченні української мови. На Різдво вона подарує йому свою монографію, в якій є словники і малюнки, які полегшать прем'єру навчання.
farion.jpg
vsekommentarii.com

Народний депутат фракції ВО «Свобода» Ірина Фаріон обіцяє подарувати прем'єр-міністру України Миколі Азарову свою монографію про українську мову.

«Я готова йому допомагати, я вже про це говорила у своєму виступі в парламенті. Є ще моя монографія. Якби він прочитав, вона б йому допомогла. Не знаю, чи була б йому цікава перша частина, оскільки це теорія, скоріше, для професіоналів ... А у другій частині є словники і навіть диск з малюнками. Може, в малюнках йому було б легше сприймати мову», - сказала вона в редакції львівської газети «Високий замок» у Львові.

На питання журналістів про те, чи надіслала вона свою монографію в подарунок Азарову на свято Святого Миколая, Фаріон відповіла: «Не здогадалася, але обов'язково зроблю це на Різдво».

При цьому вона уточнила, що поки прем'єр не звертався до неї за допомогою у вивченні мови.

- Азаров погодився покращувати свою українську мову разом з Фаріон

Як повідомлялося, під час обговорення кандидатури Азарова на посаду прем'єра у Верховній Раді 13 грудня між ним і Фаріон виникла дискусія.

«Як допомогти вам оволодіти українською мовою? Як педагог я бачу проблему у двох контекстах: мову не знають або ті, хто політично упереджений, або розумово відсталий. В якій системі координат перебуваєте ви?» - поцікавилася Фаріон.

На що Азаров відповів: «Я згоден з вами покращувати українську мову».

Читайте також:

Азаров не здатний нормально говорити українською через вік

Регіонали привітали з 65-річчям Азарова — «людину блискучої ерудиції»

Балога пропонує штрафувати депутатів за незнання української мови

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...