Топ Новини

Євросоюз визнав кримінальним злочином обман заради отримання шенгенських віз

17 квітня 2012 в 13:41
Суд ЄС ухвалив рішення, згідно з яким притягнення до відповідальності нелегальних мігрантів та їхніх помічників не суперечить законодавству Євросоюзу навіть у разі отримання візи легально, але за допомогою обману компетентних органів.
Zagranpassport_visa_viza_shengen.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Суд ЄС дозволив країнам-членам союзу притягувати до кримінальної відповідальності людей, які отримали шенгенські візи за допомогою обману.

Таке рішення Суд ЄС прийняв у відповідь на запит Федерального суду Німеччини, йдеться на сторінці Facebook представництва Делегації Єврокомісії в Україні.

Суд розглядав справу про організацію нелегальної міграції до країни.

Суд ЄС ухвалив рішення, згідно з яким притягнення до відповідальності нелегальних мігрантів та їхніх помічників не суперечить законодавству Євросоюзу навіть у разі отримання візи легально, але за допомогою обману компетентних органів (навіть, якщо візи були анульовані на момент розгляду справи).

Як відомо, у середині березня у Німеччині за «нецільове використання мультивізи» затримали сімох українців, які поїхали відпочивати у тур Львів-Дрезден-Краків.

Німецькі правоохоронці звинуватили екскурсантів у використанні візи, отриманої обманним шляхом. Виявилося, що в українців була відкрита не туристична, а бізнес-віза, яку відразу ж анулювали. Німецька сторона назвала це нецільовим використанням мульти-візи.

Читайте також:

Німеччина закликала ввести прикордонний контроль всередині Шенгенської зони

Грищенко у Нідерландах попросив скасувати візи для українців

Греція допоможе українцям з «шенгеном»

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...