Єврокомісія заборонить смакові додатки у цигарках

19 грудня 2012 в 20:51
Загрозливі написи і шокуючі фотографії повинні займати три чверті площі пачки цигарок. Смакові додатки, "що вводить в оману", будуть заборонені. Такі плани Єврокомісії по боротьбі з курінням.
0,,16064553_401,00.jpg
dw.de

Загрозливі написи і шокуючі фотографії повинні займати 75% площі пачки цигарок - як лицьової, так і тильної сторони. Такої думки дотримується комісар ЄС з питань охорони здоров'я та захисту прав споживачів Тоніо Борг. Відповідний законопроект він представив у середу, 19 грудня, у Брюсселі. На даний момент попередження про шкоду куріння займають близько половини площі упаковки.

Крім того, єврокомісар має намір істотно обмежити використання в цигарках смакових додатків: їх можна буде вводити у склад цигарок лише в тому випадку, якщо вони не змінюють природний смак тютюну. "Неприпустимо вводити споживачів в оману", - заявив Тоніо Борг. На його думку, "тютюновий продукт повинен і за смаком бути тютюновим продуктом, і новий законопроект ставить бар'єр на шляху використання відповідних смаків і упаковок в якості маркетингової стратегії".

Країни Євросоюзу будуть самі вирішувати, чи підуть вони на такі заходи, як однорідне оформлення пачок, що вже практикується в Австралії. Однак у всьому Євросоюзі планується розширити список слів, неприпустимих для використання в рекламі сигарет. До вже забороненим словами "м'які" і "легкі" додадуться "біологічні" і "натуральні". Якщо законопроект підтримає Європарламент і країни ЄС, то відповідні заходи можуть набути чинності вже в 2015 році.

Читайте також:

Курильню у Верховній Раді ніхто не закривав

Юристи порадили українцям доносити на курців у ресторанах

Антитютюновий закон у дії: в кафе прибрали попільнички, клієнти йдуть геть

З сьогоднішнього дня заборонено палити в ресторанах і нічних клубах

 

За матеріалами:
Теги Соціум
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...