Єврейська громада просить миру в Олександра Попова

12 квітня 2012 в 10:45
Єврейська релігійна громада запропонувала адміністрації Києва вирішити мирним шляхом суперечку щодо ділянки землі під будівництво комплексу, в якому планували відкрити Київський Єврейський общинний центр.

Головний рабин України Моше Асман 10 квітня від імені Київської релігійної єврейської громади звернувся з листом до Глави Київської міської адміністрації Олександру Попова з проханням втрутитися у конфлікт навколо будівництва Київського єврейського общинного центру.

«Наша громада виступає за мирне і взаємовигідне вирішення ситуації. У зв'язку з цим ми попросили нашого забудовника (ТОВ «ІБП») підготувати проект мирової угоди, яка дозволить припинити непотрібну судову суперечку», - говорить в листі Моше Асман.

Як стало відомо минулого тижня, будівництво Київського єврейського общинного центру опинилося під загрозою через дії прокуратури Києва та КМДА. Так, у даний час Господарським судом м. Києва розглядається позовна заява до ТОВ «ІБП», подана прокуратурою в інтересах управління економіки та інвестицій КМДА. В рамках суперечки у цій справі була зроблена спроба накласти арешт на земельну ділянку земельної ділянки на вул. Ползунова у Солом'янському районі Києва, на якому буде побудований і розміщений Київський Єврейський общинний центр.

У четвер, напередодні Песаха, більше 300 представників релігійної єврейської громади Києва вийшли з протестами під стіни Господарського суду Києва, намагаючись зупинити чергові земельні переділи. Однак, після протестів представники влади не знайшли час зустрітися з керівництвом громади, коментують у громаді.

За словами Моше Асмана, єдиним виходом із ситуації може бути підписання мирової угоди. «У 2010 році Єврейська релігійна громада Києва зробила дуже важливий крок у реалізації давньої мрії - створення центру єврейської самоідентифікації, Київського єврейського общинного центру», - говорить Головний рабин України Моше Асман.

«Укладення мирової угоди щодо цієї суперечки також покаже, що майбутній мер Києва підтримує політику Президента України щодо посилення зв'язків між Україною, Ізраїлем та Європейським Співтовариством. Владі необхідно знаходити компроміси зі своїми громадами, - йдеться у зверненні столичної релігійної єврейської громади до Глави Київської міської адміністрації Олександра Попова.

Нагадаємо, 5 квітня 2012 року у Господарському суді Києва відбулося перше судове засідання за позовом прокуратури м. Києва в інтересах управління економіки та інвестицій КМДА до ТОВ «ІБП».

В судовому засіданні в якості третьої сторони на боці відповідача (ТОВ «ІБП») до участі в процесі була допущена Київська релігійна громада. В судовому засіданні розглядалося клопотання прокуратури Києва про накладення арешту на земельну ділянку, на якій буде створено Київський Єврейський общинний центр, у накладенні арешту на ділянку суд відмовив. У той же час, прокуратура м. Києва подала додаткове клопотання про накладення арешту на грошові кошти ТОВ «ІБП». 5 квітня 2012 року Господарський суд Києва задовольнив клопотання прокуратури міста про накладення арешту на грошові кошти ТОВ «ІБП». ТОВ «ІПБ» подало скаргу до апеляційного суду з метою скасування ухвали про накладення арешту на грошові кошти компанії.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...