Топ Новини

Єврейська громада Києва буде шукати захисту від столичних чиновників в Європарламенті і конгресі США

1 червня 2012 в 17:53
Глава Єврейської громади Києва вважає, що судові процеси, як і позовна тяганина з київською владою за право побудувати общинний центр, «остаточно руйнують залишки міжнародної довіри до України».

Єврейська громада Києва планує звернутися в міжнародні інстанції для вирішення конфлікту навколо ділянки землі в Солом'янському районі столиці, на якому планується побудувати Єврейський общинний центр.

Про це ZN.UA повідомив глава Єврейської громади Києва та президент Всесвітнього форуму російськомовного єврейства Александер Левін.

За його словами, міська влада Києва зробила спробу через суд відібрати ділянку під комерційні інтереси невідомого замовника, використовуючи як інструмент величезну суму позову.

«У нашому випадку ми не зупинимося та обстоюватимемо свої інтереси не тільки в судах, а й у всіх можливих політичних інстанціях, у тому числі в Європарламенті та конгресі США.», - заявив Александер Левін.

«І домогтися включення кількох причетних до подібних зловживань прізвищ осіб в «чорний» список, опинившись у якому, вони наступного літа будуть замість Лазурного берега чи Сардинії їздити кудись на Азовське море, ми обов’язково зможемо», - додав він.

Глава Єврейської громади Києва зазначив, що судові процеси, як і позовна тяганина з київською владою за право побудувати общинний центр, «остаточно руйнують залишки міжнародної довіри до України».

«От і виходить, що під прикриттям інтересів міської громади завдається величезна шкода інтересам усієї країни. Ця шкода стає тим більшою, чим більш нахабними та безпринципними стають покликані оберігати суспільний і державний інтерес чиновники, розбещені безкарністю. І хоча цю шкоду навряд чи вдасться компенсувати, ми докладемо максимум зусиль, щоб домогтися їхнього осуду», - підкреслив Александер Левін.

Подробиці читайте в свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна» в інтерв'ю голови Єврейської громади м. Києва та президента Всесвітнього форуму російськомовного єврейства Александера Левіна.

Читайте також:

Господарський суд Києва в «строго закритому режимі» намагається відібрати землю, виділену під общинний центр


В Ізраїлі поставлять пам'ятник воїнам Червоної Армії

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...