Топ Новини

Єлизавета II заспокоює нерви прополюючи квіткові клумби

23 січня 2012 в 19:19
Королева Великої Британії та Північної Ірландії Єлизавета II знімає стрес, прополюючи квіткові грядки. Це стверджує її американський біограф журналіст Селлі Бедель Сміт.

Коли королеві, яка незабаром відзначить 60-ту річницю сходження на престол, треба заспокоїтися, вона усамітнюється в саду, де активно бореться з бур'янами.

Селлі Сміт підготувала складену на основі довірчих бесід і ексклюзивних інтерв'ю з представниками найближчого оточення монарха книгу «Королева Єлизавета».

«Один з її двоюрідних братів розповів, що коли їй треба заспокоїтися, вона поспішає в сад рвати бур'яни», - стверджує автор видання, публікація якого схвалена Букінгемським палацом.

Британського монарха представлено читачеві, як оточену таємничістю історичну постать, якій не чуже ніщо людське. У Єлизавети II багато відданих друзів, але через її усамітнений спосіб життя у них склалися специфічні стосунки.

«Королева цікавиться їх сімейними справами, але між ними зведена якась стіна. Вони, в свою чергу, ніколи не зважилися б розпитувати її про щось інтимне або про особисте життя. Багато чого залишається відомим лише їй самій», - підкреслює Селлі Сміт.

Не завжди гладкими були в минулому стосунки Єлизавети II з чоловіком герцогом Единбурзьким Філіппом, однак нині монарша пара живе в мирі та злагоді, наголошується в книзі, яка незабаром має з'явитися у продажу і обіцяє стати бестселером.

Читайте також:

 
 
 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...