Експерти встановили причину вибуху на "Суходольській-Східній"

8 серпня 2011 в 17:19
Експертна комісія встановила причиною вибуху на шахті "Суходольська-Східна", що стався 29 липня в 1:57 в Суходольську, вибух метаноповітряної суміші. Про це йдеться в повідомленні Профспілки працівників вугільної промисловості.
shahta_mine_coal_maksmasterov.livejournal.com.jpg1.jpg
maksmasterov.livejournal.com

Комісія встановила, що вибух метаноповітряної суміші в тупиковій частині західного флангового вентиляційного ходка № 23 пласта 1-3-1 викликав наступні вибухи пилоповітряної суміші.

"Утворення метаноповітряної суміші вибухонебезпечної концентрації сталося внаслідок накопичення метану, що виділився з відбитої вуглепородної маси, газодинамічного явища під час здійснення струсного висадження, а також зниження витрати повітря в призабійній частині внаслідок ушкодження гнучкого вентиляційного трубопроводу вентилятора місцевого провітрювання ВМ-6", - говориться в повідомленні з посиланням на висновок комісії.

 

Причиною запалення метаноповітряної суміші стало електричне іскріння на контактах контактора магнітного пускача ПВІ-125Б під напругою з відкритою кришкою апаратного відділення, що перебував у тупиковій частині і подавав напругу на насосну установку 1У-20, призначену для відкачки води з призабійної частини виробки.

Причиною запалення пилоповітряної суміші стало полум'я вибуху метаноповітряної суміші, внаслідок якого вугільний пил, що осів на поверхнях виробки, перейшов у зважений стан і стався його вибух.

Як повідомлялося, 28 шахтарів загинули через вибух, який стався на шахті "Суходольська-Східна" 29 липня.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...