Топ Новини

Єдиний підводний човен Україна вперше занурилася на глибину 14 метрів

4 серпня 2012 в 09:06
Субмарина занурилася на перископну глибину (14 метрів), після чого виплила на поверхню на ходу. Виконання цих завдань є одним з найбільш складних етапів ходових випробувань.
podlodka.jpg
mediaport.ua

У рамках ходових випробувань підводний човен ВМС НД Україна "Запоріжжя" вперше занурився на перископну глибину. Про це повідомили в прес-службі Міністерства оборони України.

Під час відпрацювання завдань вивіски і крену підводний човен "Запоріжжя" вперше здійснив занурення на перископну глибину. Підводний човен занурилася на глибину 14 метрів, після чого дала хід і випливла на поверхню на ходу.

"Виконання цих завдань є одним з найбільш складних етапів ходових випробувань, тому разом з представниками промисловості ми ретельно до них готувалися. Ретельно перевірялися розрахунки, було виконано комплекс заходів щодо забезпечення безпеки підводників. Екіпаж з честю впорався з цим відповідальним завданням, випробування на перископну глибину пройшло успішно", - заявив голова приймальної комісії, начальник штабу Центру морських операцій ВМС ЗС України капітан 1 рангу Роман Гладкий.

Як повідомлялося, з 25 квітня 2012 єдиний український підводний човен "Запоріжжя" виконав кілька ходових випробувань.

Дизель-електричний підводний човен до складу українських ВМС увійшов у 1997 році в результаті поділу Чорноморського флоту колишнього СРСР і є єдиною українською субмариною.

Читайте також:

Єдиний в Україні підводний човен візьмуть на озброєння в кінці року

Український підводний човен здійснив перше за 20 років занурення

Керівництво Саламатіна привело «Укроборонпром» до збитків на сотні мільйонів гривень

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...