Единая Россия вимагає відправити главу Росспоживнагляду Онищенка на психіатричне обстеження

23 жовтня 2012 в 12:02

Після заяви про розпуск Держдуми глава Росспоживнагляду Онищенко повинен бути негайно відправлений на психіатричне обстеження. "Це буде в даному випадку адекватним заходом", - вважають в правлячій партії Единая Россия.

onishenko.jpg
ridus.ru

Член президії генеральної ради партії Единая Россия, глава комітету Держдуми з бюджету і податків Андрій Макаров упевнений, що главі Росспоживнагляду Геннадію Онищенку необхідний терміновий психіатричний огляд, повідомляє прес-служба ЕР.

Напередодні в ефірі радіостанції "Эхо Москвы" Онищенко заявив, що має намір поставити питання про розпуск Держдуми, якщо не буде прийнятий антитютюновий закон. "Якщо наша Дума не прийме закон, який внесений, я як громадянин поставлю питання про її розпуск, - підкреслив Онищенко. - Я маю право, як виборець, так говорити".

"Я не впевнений, що, відповідно до конституції РФ, пан Онищенко може поставити питання про розпуск Державної думи, - зауважив Макаров. - Точно так само я не впевнений, що Держдума відповідно до конституції РФ може поставити питання про психіатричний огляд пана Онищенка (можна припустити, що його заява - це симптом дуже тяжкої хвороби). Але мені здається, що заява про психіатричний огляд має набагато більше підстав", - сказав парламентарій.

Говорячи в цілому про антитютюновий законопроект, депутат пояснив, що виходить з позиції, що закони не приймаються або відхиляються Держдумою, а обговорюються. "Я сам є безумовним прихильником заборони тютюнопаління, e першу чергу, як людина, що не палить. Але я прекрасно розумію, що цей законопроект має бути обговорений з усіх боків, дуже ретельно опрацьований, в першу чергу, для того, щоб він не перетворився на першотравневе гасло", - підкреслив Макаров.

"І ніякі, вибачте, ідіотичні заяви пана Онищенка, які видають, швидше, його психічний стан, аніж зміст питання, цього змінити не можуть. На мій погляд, після цієї заяви пан Онищенко повинен бути негайно відправлений на психіатричне обстеження. Це буде в даному випадку адекватним заходом", - сказав Макаров.

Читайте також:

Нероби частіше за інших страждають осінньою депресією

Росспоживнагляд знову знайшов порушення на українських сирних заводах

"Моя твоя не розуміє"

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...