Топ Новини

Двоє німецьких поліцейських були членами «Ку-клукс-клану»

2 серпня 2012 в 08:27
Членами німецької філії американського расистського угруповання «Ку-клукс-клан» були два поліцейських з Баден-Вюртемберга. Скандал стане предметом розгляду в німецькому бундестазі.
ku-klux-klan.jpg
ucanews.com

Міністр внутрішніх справ федеральної землі Баден-Вюртемберг Райнхольд Галль пообіцяв ретельно розслідувати скандал навколо двох поліцейських з Швебіш-Халля, які раніше були членами німецької філії американської расистської організації «Ку-клукс-клан», але, незважаючи на це, досі працюють в поліції.

Він доручив протягом двох тижнів подати йому детальний звіт про діяльність ККК у Німеччині, про можливі злочини, здійснені цими поліцейськими, а також про вжиті проти них дисциплінарні заходи.

За словами представника земельного МВС, про належність двох поліцейських до ККК вперше стало відомо у 2003 році після обшуку у лідера німецького філіалу «Ку-клукс-клану». Як з'ясувалося, ці два співробітники у 2002 році були членами угруповання «Європейські білі лицарі ККК - філія у Німеччині». Один з них був у цьому угрупованні півроку, інший - менше. Обидва вони отримали дисциплінарні стягнення, однак з роботи їх не звільнили.

Ці двоє поліцейських знову потрапили в поле зору влади в ході розслідування загибелі поліцейської Мішель Кізеветтер, убитої в 2007 році членами неонацистського угрупування «Націонал-соціалістичне підпілля» (NSU). Як виявилося, обидва колишніх ку-клукс-клановці були колегами Кізеветтер, причому один з них був її начальником.

Скандал про німецьких поліцейських з «Ку-клукс-клану» стане і предметом розгляду в німецькому бундестазі відразу після літніх канікул. Соціал-демократичний політик Себастіан Едаті, який очолює комісію з розслідування діяльності NSU, висловив шок з приводу того, що німецькі поліцейські могли бути членами такої расистської організації, як ККК, зазначивши, що ще більш нестерпним він вважає той факт, що ці двоє як і раніше працюють в поліції.

Читайте також:

Регіонали мають намір перейменувати міліцію у поліцію, вже й форму нову пошили (фото)

Львівські міліціонери вимагали у португальських журналістів півтисячі євро

Міліціонерам на час Євро-2012 заборонили лузати насіння

Адвокат: Українську міліцію потрібно скоротити майже в 10 разів

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...