Топ Новини

Дружина Кім Чен Ина виявилася шпигункою, у них є 3-річний син - розвідка

27 липня 2012 в 11:45
Північнокорейський верховний лідер Кім Чен Ин одружився ще в 2009 році, коли його тепер вже дружина завагітніла від нього і кинула колишнього чоловіка. Тепер у вождя є трирічний син.

Відтепер, коли Кім Чен Ину захочеться дізнатися, як ідуть справи в його південнокорейських ворогів, він може запитати про це свою дружину, пишуть західні журналісти. За даними іноземної розвідки, дружина вождя КНДР була у Південній Кореї кілька років тому, повідомляє CNN.

Як повідомили представники південнокорейської розвідки, дружина Кім Чен Ина співачка Лі Суль Чжу відвідувала Південну Корею в 2005 році, перебуваючи у складі хору, який підтримував північнокорейських спортсменів на чемпіонаті Азії з легкої атлетики, що проводився в Сеулі. Ця обставина може здатися незначною, якщо не знати, наскільки гостро останні роки йдуть відносини між двома країнами.

- У КНДР повідомили про одруження лідера країни Кім Чен Ина

Всі зустрічі між політиками сусідніх держав до смерті Кім Чен Іра відбувалися тільки на території Північної Кореї і тільки на самому вищому рівні. Переговори між Пхеньяном і Сеулом виключали традиційні для подібних переговорів бесіди "без краватки" і проходили в дуже напруженій обстановці. Тому візит у 2005 році північнокорейського хору на атлетичні змагання, що проводилися на території "ворога", багато експертів сприйняли як серйозний сигнал до того, що відносини між двома країнами поліпшуються.

Втім, як показав час, це виявилося не зовсім так. Представники південнокорейської розвідки натякають, що Лі Суль Чжу могла бути відправлена в країну не випадково, а з метою видобутку необхідної для влади КНДР інформації. Крім того, південнокорейська розвідка твердо впевнена, що Кім Чен Ин одружився на Чжу ще в 2009 році, коли дівчина завагітніла від вождя, розлучившись під його тиском зі своїм першим чоловіком - північнокорейським офіцером.

Повідомляється також, що Лі Суль Чжу, всупереч інформації північнокорейських ЗМІ, проходила навчання не у Пхеньяні, а в Китаї, де здобула вищу освіту по класу співу. Як би там не було, всі західні експерти сходяться в тому, що Кім Чен Ин намагається виглядати в очах світової громадськості політиком, який "нічим не відрізняється від своїх європейських та американських колег". Вперше за всю свою історію Північна Корея взяла курс на Захід. Куди він приведе, покаже час. Один з південнокорейських депутатів пожартував, припустивши, що "на наступному тижні Кім оголосить сина".
 

Читайте також:

Кім Чен Ин знову з'явився на публіці з загадковою дамою

КНДР пригрозила знищити офіси південнокорейських ЗМІ, які "неправильно" висвітлюють події

За матеріалами: , ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...