Топ Новини

Друга зміна в школах через 1-2 роки залишиться в минулому

16 травня 2011 в 14:52
Школи, учні яких проходять навчання у дві зміни, повинні протягом 1-2 років перейти на навчання в одну зміну.

Відповідний наказ № 424 «Про зміни в  навчанні в загальноосвітніх навчальних установи» від 10 травня 2011 видало Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України.

Як наголошується в документі, незважаючи на значне зменшення кількості учнів та закриття шкіл, в Україні все ще 1135 шкіл (або 5,8% від загальної кількості) проводять заняття у дві зміни. Найбільше таких шкіл у Криму, Севастополі, у Рівненській і Закарпатській областях.
 
Згідно з наказом, керівникам регіональних управлінь освіти рекомендовано терміново провести аналіз мережі таких шкіл, з'ясувати причини проведення занять у дві зміни і за «оптимізації навчальних закладів» перейти протягом 1-2 років на навчання в одну зміну.
 
«Друга зміна в школі повинна залишитися лише сторінкою в історії педагогіки », - прокоментував наказ заступник міністра Борис Жебровський, додавши, що подібний крок був зроблений у Києві ще в 2003 році.
 
За його словами, це дало можливість краще організувати навчально-виховний процес у школах, взяти під контроль відвідування уроків, і що важливо, «батькам стало спокійніше».
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...