Топ Новини

Донецька міліція порушила кримінальну справу, щоб отримати доступ до серверів сайту «ОстроВ»

29 червня 2011 в 09:22
ГУМВС України у Донецькій області звернулося до провайдера інтернет-сайту «ОстроВ» компанії «Дабл-Ю Нет Україна» з вимогою надати їй доступ до серверів сайту. Про це йдеться у відкритому листі головного редактора «ОстроВа» Сергія Гармаша.
web__armiya_army_armia_272.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Зокрема С.Гармаш повідомив, що він одержав відомості про те, що співробітники відділу по боротьбі з оргзлочинністю Донецької міської міліції спробували отримати доступ до серверів інтернет-видання. Цей факт на запит редакції підтвердив і сам провайдер, а саме - «листи від ГУМВС України в Донецькій області від 09.06.2011 року у зв'язку з розслідуванням кримінальної справи, яка перебуває у провадженні слідчого підрозділу».

Представники провайдера не повідомили редакції, чи було надано доступ.

17 червня С.Гармаш відповідно до Закону «Про доступ до публічної інформації» звернувся до начальника ГУМВС Донецької області Миколи Куп'янського з питанням, чи проводили працівники правоохоронних органів будь-які дії з серверами «ОстроВа».

Єдиною реакцією міліції на запит став дзвінок одного із заступників М.Куп
'янського з питанням, що журналістам сайту відомо про дії міліції, і обіцянкою надіслати відповідь «сьогодні-завтра» (23-24-червня).

«Враховуючи, що час йде, а нам досі невідомо, які маніпуляції проводяться з нашими серверами, стосовно кого з нас порушено кримінальну справу, і що нам інкримінується, ми розцінюємо дії міліції як провокацію, спрямовану як проти членів колективу «ОстроВа», але і проти наших читачів, що надсилають нам інсайдерську інформацію, коментують наші матеріали на сторінках форуму сайту", - пише у своєму листі С.Гармаш.

Редактор сайту пов'язує подібну діяльність міліції з нещодавньою активністю народного депутата від Партії регіонів Юрія Іванющенка.

«Особисто я пов'язую намір міліції отримати доступ до каналів інформації «ОстроВа» із судовим позовом проти мене з боку народного депутата Юрія Іванющенка. Враховуючи, що його юристи виявилися нездатними навіть правильно написати в позовній заяві прізвища відповідачів, можна припустити, що їм явно не вистачає інформації для подальших дій проти «ОстроВа», тому була задіяна донецька міліція», - йдеться в листі.

За матеріалами:
Теги Соціум
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...