Топ Новини

Дольче і Габбана викликані до суду у справі про ухилення від податків на 1 млрд євро

8 червня 2012 в 13:04
Доменіко Дольче і Стефано Габбана протягом двох років перебувають під пильною увагою слідчих і судових органів Італії. За версією слідства, вони не доплатили в італійську казну близько мільярда євро.
Domenico Dolce and Stefano Gabbana.jpg
frillr.com

Міланський суддя Джузеппе Дженнарі у п'ятницю дав розпорядження прокуратурі викликати до суду двох відомих італійських дизайнерів Доменіко Дольче і Стефано Габбана у зв'язку зі справою про ухилення від сплати податків на суму близько мільярда євро.

Таким чином, суддя задовольнив запит італійських податкових органів, які підозрюють засновників знаменитої марки Dolce & Gabbana в ухиленні від сплати податків. Разом з дизайнерами перед італійським правосуддям з'являться ще шість осіб.

Наступного тижня прокуратура Мілана звернеться до суду з проханням призначити дату судового розгляду.

Доменіко Дольче і Стефано Габбана протягом двох років перебувають під пильною увагою слідчих і судових органів Італії.

Вперше міланські слідчі запідозрили керівництво Dolce & Gabbana в шахрайстві у 2010 році. За версією слідства, у період між 2004 і 2005 роками керівництво відомого будинку моди займалося масштабним спотворенням фінансової звітності та фальсифікацією податкових документів, у результаті чого в італійську казну було недоплачено близько мільярда євро.

Тим не менш, у квітні 2011 року міланський суддя Сімоне Луерті зняв звинувачення з відомих дизайнерів, оскільки визнав звинувачення на їхню адресу «необґрунтованими».

Цього разу податкові органи Італії підозрюють засновників Dolce & Gabbana тільки в ухилянні від сплати податків, виключивши обвинувачення у шахрайстві.

Читайте також:

Валерій Хорошковський: «Причина всьому - всепоглинаюча, системна корупція»

Вражаючі шопінг-адреси

МОДНІ «Копіри», або МИСТЕЦТВО ПІДРОБКИ

ЦЕНТР МОДИ зміщується на Схід?

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...