Топ Новини

Докази проти Амбросьонка в донецькій пожежі не згоріли, - заява прес-служби

27 травня 2011 в 06:12
Прес-служба голови Донецької обласної організації партії «Єдиний центр», екс-кандидата в мери міста Андрія Амбросьонка спростовує інформацію про те, що в пожежі, яка сталася 24 травня у будівлі «Ремпобуттехніки» в центрі Донецька, знищено докази у кримінальній справі проти компанії, що належить А.Амбросьонку.

Зокрема, як повідомляло джерело ZN.UA, «незадовго до пожежі закінчилася податкова перевірка компанії „Дефамільє“ (мережа магазинів„ 7-й квартал“), власником якої є А.Амбросьонок. Під час цієї перевірки було виявлено факти виплати зарплати в конвертах, і готувалися матеріали для порушення кримінальної справи. Пожежа сталася якраз тоді, коли податківці готувалися пред'явити акт перевірки, а також вилучити оригінали підтверджуючих документів в офісі компанії».

Прес-служба голови облорганізації партії «Єдиний центр» уточнює, що А.Амбросьонок у січні 2011 року вийшов зі складу засновників мережі супермаркетів «7-й квартал».

Раніше у коментарі інтернет-виданню
«Новости Донбасса» та ж прес-служба, однак, визнала, що А.Амбросьонок досі «залишається в управлінні компанією».

Окрім того, стверджується в повідомленні, «нам вдалося з'ясувати, що приміщення в будівлі «Ремпобуттехніки», в якому знаходиться офіс, майно і документи мережі «7-й квартал», у результаті пожежі не постраждали».

Проінформовані джерела доповнюють, що після попередньої публікації ZN.UA керівники компанії вийшли на контакт з податковою службою і зі свого боку підписали акт перевірки. У заяві прес-служби факт порушення податкового законодавства також не спростовується.

Сам А.Амбросьонок знаходиться на лікуванні і у даний час для коментарів недоступний.

Нагадаємо, керівник партійного осередку А.Амбросьонок отримав широку популярність, коли його було затримано СБУ за тиждень до місцевих виборів 2010 року. Лідери партії вважали арешт свого однопартійця «політичним тиском», про що заявили у спеціально поширеному повідомленні. Ця подія стала найгучнішим скандалом під час виборчої кампанії у Донецьку.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...