Топ Новини

До Києва привезли мощі Іоанна Павла II

23 червня 2011 в 18:57
Мощі Папи Іоанна Павла II (1920-2005) в четвер були привезені в конкафедральний собор Св. Миколая в Києві з нагоди святкування 10-річчя з візиту Папи Римського в Україну 23-27 червня 2001 року.

До Києва прибула так звана перша категорія мощей, серед яких частина волосся з голови Папи Івана Павла II, пілеолус (шапочка священика), який довгі роки носив Папа, і медаль, яка була виготовлена ​​з нагоди його візиту до України.

Генеральний вікарій Києво-житомирської дієцезії Римо-католицької церкви єпископ Станіслав Широкорадюк наголосив, що візит в Україну для покійного понтифіка був особливою подією: "Іван Павло II досконально вивчив історію України, знав про репресії у часи тоталітарного режиму, в тому числі, і спрямовані проти християн, про голодомор".

"Папа вірив, що якщо від його візиту в житті українців нічого не зміниться, то вони, принаймні, зміняться внутрішньо ... Ми віримо, що і сьогодні блаженний папа молиться за нас з небес", - сказав С. Широкорадюк.

У свою чергу, єпископ-помічник Київської архиєпархії Української греко-католицької церкви Йосип Мілан зазначив, що до цих пір не може забути ту атмосферу, яка була в Україні під час візиту Івана Павла II і той рівень духовного підйому, який він спостерігав. Крім того, він звернув увагу на те, що після візиту Івана Павла II покращилися взаємовідносини між православними і католиками в Україні.

Мощі Іоанна Павла II знаходяться в Україні з 1 травня, і за цей час їм віддали данину поваги близько 50 тис католиків в 35 містах України.

У найближчі дні в конкафедральном соборі святого Миколая в Києві відбудеться 40-годинний молебень в подяку за приїзд блаженного Іоанна Павла II з проханням про його заступництво над Україною.

26 червня також відбудеться урочиста свята меса і процесія вулицями Києва з нагоди 10-річчя візиту Івана Павла II в Україну.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...