Топ Новини

До «Години Землі» приєдналися 5,4 тис. міст в 147 країнах

1 квітня 2012 в 06:31
Сотні знаменитих об'єктів і будівель у 5,4 тис. світу погасили свої вогні в п'ятницю, 31 березня, 20:30 за місцевим часом.
earth.jpg
NASA

Від Бранденбурзьких воріт у Берліні до Великої Китайської стіни - в суботу люди по всьому світу спостерігали, як знамениті історичні та архітектурні пам'ятки на деякий час занурювалися в темряву. Це «Година Землі» - глобальна спроба показати небезпеку зміни клімату та необхідність шукати і використовувати альтернативні джерела енергії.

Цього року до «Години Землі» приєдналися 36 українських міст.

«Година Землі» проходить щорічно в останню суботу березня. Традиція зародилася в австралійському Сіднеї в 2007 році. Через п'ять років, на відомих у всьому світі сіднейському Портовому мосту і Оперному театрі знову погасили ілюмінацію.

Вимикають освітлення токійські телевізійні вежі, зникають у темряві будівлі Гонконгу. І завжди ці події відбуваються о 20:30 за місцевим часом.

У Парижі на годину погасили більше 230 монументів, фонтанів і мостів через Сену. Не горіли вогні близько Собору Паризької Богоматері і Тріумфальної арки. А ось Ейфелеву вежу вимкнули тільки на п'ять хвилин з міркувань безпеки.

Біг Бен, Букінгемський палац, Тауерський міст і Собор Св. Петра розчинилися в лондонській темряві. У багатьох готелях і ресторанах керуючі вирішили замість електричних ламп запалити свічки.

Було темно зовні і всередині королівського палацу в Стокгольмі і головному спортивному стадіоні шведської столиці.

У Вашингтоні вогні погасли в Національному кафедральному соборі.Серед держав, які вперше взяли участь у «Годині Землі», виявилися Лівія, Алжир, Бутан і Французька Гвіана.

Якщо в минулому році в акції брали участь 135 країн, то в цьому вже 147.

Читайте також:

Новий рік, який триває 24 години

Сьогодні проходить глобальна акція «Година Землі»

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...