Топ Новини

До Євро-2012 у столичному метро з'явиться Wi-Fi

22 серпня 2011 в 12:40
До чемпіонату Європи з футболу 2012 року київська міська держадміністрація має намір впровадити Wi-Fi-доступ до Інтернету в метро.

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Конкурси із залучення інвесторів до створення сучасної інформаційно-телекомунікаційної інфраструктури Києва, а також систем мобільного зв'язку й Wi-Fi-мережі в київському метрополітені оголосять найближчим часом.

Це рішення прийнято 19 серпня на засіданні спеціальної конкурсної комісії, голова якої - заступник голови міськадміністрації Руслан Крамаренко.

Він зазначив, що завдяки створенню сучасної інформаційно-телекомунікаційної інфраструктури, крім отримання до бюджету додаткових коштів, територіальна громада зможе отримати й додаткові сервіси, такі як передача даних у мережах Києва, сервіс службового зв'язку (IP-телефонія) та інші можливості мультисервісної мережі.

«Орієнтовна вартість будівництва проекту становитиме 95 млн гривень. При цьому КП «Київський метрополітен» не несе ніяких матеріальних витрат у ході реалізації проекту. Крім того, окремі інвестиційні проекти пропонують створення Wi-Fi-мережі, яку оцінюють у 8 млн гривень», - цитує прес-служба заступника голови Київадміністрації.

Також він повідомив, що минулого тижня (15-21 серпня) між керівництвом міськадміністрації й представниками всіх мобільних операторів відбулася робоча зустріч, темою якої стало створення системи мобільного зв'язку в метрополітені.

За словами Крамаренко, цей проект коштуватиме інвестору 155 млн гривень.

Для запобігання появи монополіста на зустрічі з операторами вирішили, що вони створять консорціум, до якого увійдуть усі учасники ринку, який й візьме участь в інвестиційному конкурсі.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...