Топ Новини

До 2025 року у Києві мають намір побудувати ще 31 станцію метро

4 серпня 2011 в 08:06
До 2025 року в Києві планують побудувати 31 станцію метро, ​​на будівництво і розвиток яких необхідно 35 млрд грн. Про це повідомив начальник КП «Київський метрополітен» Володимир Федоренко.

За словами В.Федоренка, це стосується як розвитку існуючих ліній, так і будівництва нових ліній, депо, нових виходів і переходів між станціями.

Він зазначив, що зараз поставлено завдання у наступному році - продовження метро до Одеської площі, і відкриття двох станцій. «Сьогодні над цим працюємо, ми почали будівництво лінії до Виставкового центру. Вимагає будівництва Подільсько-Вигурівська лінія від станції «Глибочицька» до «Райдужної» з відгалуженням на Троєщину, і ми в наступному році - вже є пропозиції до Програми соціально-економічного розвитку на 400 млн. грн. - пропонуємо почати будівництво», - зазначив він.

Він зазначив, що окрім цього, передбачається розвиток Сирецько-Печерської лінії у бік Дарницького вокзалу і Виноградаря, продовження Святошинської лінії до Новобіличів.

«Необхідний додатковий перехід між ст. «Золоті ворота» та «Театральна», там великі навантаження. І на наступний рік ми подали пропозиції, щоб профінансували вже значні суми для проектування та початку будівельних робіт», - повідомив начальник метрополітену.

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...