Дипломати третій місяць не можуть звільнити затриманих в Лівії українців

8 грудня 2011 в 11:54
Переговори щодо звільнення затриманих в Лівії громадян України тривають. Про це повідомив директор департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Андрій Олефіров.
liviya.jpg
channel4.com

Він зазначив, що провину затриманих українців досі не доведено, і це офіційно визнають лівійські колеги. За інформацією МЗС, регулярно громадян України відвідують дипломати. Вони привозять необхідні продукти харчування, предмети гігієни, а також надають можливість спілкуватися з родичами затриманих по телефону.

А.Олефіров додав, що українська сторона працює над тим, щоб українців було швидше звільнено, і наполягає на тому, що немає інформації, яка б підтверджувала незаконні дії українців на території Лівії. «Тому ми наполягаємо на їхньому звільненні», - сказав А.Олефіров.

Він також додав, що Київ працює і зі своїми іншими партнерами, які підтримують позицію, згідно з якою у разі недоведеності провини українців їх має бути відпущено на свободу.

Нагадаємо, 5 вересня стало відомо про затримання у Лівії понад 20 українців - цивільних фахівців, які прибули для роботи на об'єктах лівійської нафтової промисловості.

Наприкінці жовтня уповноважений Верховної Ради з прав людини Ніна Карпачова заявила, що досягнуто взаєморозуміння з представниками Національної перехідної ради Лівії щодо якнайшвидшого повернення всіх затриманих громадян України на Батьківщину.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...