Топ Новини

Десантний корабель НАТО потопив піратське судно біля берегів Сомалі

25 жовтня 2012 в 06:41
Десантний корабель ВМС Нідерландів «Роттердам» відкрив вогонь по піратському судну біля берегів Сомалі. В результаті піратське судно загорілося і затонуло. Після цього члени екіпажу пострибали у воду, а потім були підняті на борт натівського корабля. Один пірат загинув.

Десантний корабель ВМС Нідерландів "Роттердам" відкрив вогонь по піратському судну біля берегів Сомалі, один пірат загинув, повідомляється в заяві НАТО у четвер.

"По флагманському кораблю операції НАТО "Океанський щит" з боротьби проти морського піратства відкрили вогонь імовірно з піратського судна", - наголошується в заяві.

"Роттердам" відкрив у відповідь вогонь, в результаті якого піратське судно загорілося і затонуло. Після цього члени екіпажу пострибали у воду, а потім були підняті на борт натовського корабля.

- Число нападів морських піратів у світі знизилося

Як повідомлялося, за даними Міжнародного морського бюро, пірати Сомалі за перші 9 місяців цього року здійснили 70 нападів, тоді як за минулий рік їх було 199. За період з липня по вересень всього одне судно повідомило про напад сомалійських піратів, а в 2011 році за той же період нападів зазнали 36 кораблів.

Читайте також:

Американський суд засудив ватажка сомалійських піратів до 12 довічних термінів


Україна приєднається до міжнародної операції проти піратів «Океанський щит»


ВМС Євросоюзу вперше атакували бази сомалійських піратів на суші

Україна — на другому місці в світі за кількістю нападів піратів на її громадян

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...