Топ Новини

Депутати віддали СБУ право вирішувати, впускати чи не впускати в Україну іноземців

16 жовтня 2012 в 11:03
Парламент надав Службі безпеки України право приймати рішення про заборону в'їзду, скорочення терміну перебування іноземців в Україні або їхнє примусове повернення.
aeroport_kiev_zhulyani_avia_samolet.jpg
Андрій Товстиженко

Верховна Рада України прийняла в цілому як закон зміни до деяких законодавчих актів у зв'язку з прийняттям закону "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства".

"За" відповідний урядовий законопроект № 11071 проголосували 262 картки народних депутатів у вівторок, 16 жовтня.

Зміни вносяться до закону "Про Службу безпеки України", якими СБУ надається право приймати рішення про заборону в'їзду в Україну іноземцю або особі без громадянства, про скорочення терміну тимчасового перебування на території України, про примусове повернення іноземця або особи без громадянства у країну походження або третю країну.

- В Україні нелегально працюють як мінімум 200 тис. іноземців

Також внесено зміни до Кодексу адміністративного судочинства України. Ними передбачено, що позовні заяви іноземців та осіб без громадянства щодо оскарження рішень про їхнє примусове повернення в країну походження або третю країну, а також позовні заяви центрального органу виконавчої влади, який забезпечує реалізацію державної політики у сфері міграції, органів охорони державного кордону або Служби безпеки України про примусове видворення іноземців та осіб без громадянства за межі території України, подаються до адміністративного суду за місцезнаходженням центрального органу виконавчої влади, який забезпечує реалізацію державної політики у сфері міграції, органу охорони державного кордону, СБУ або за місцезнаходженням пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають на території України.

Такі адміністративні справи розглядаються судом у п'ятиденний термін з дня надходження позовної заяви.

Читайте також:

Українці переконані в своїй толерантності

Янукович підтримує продаж землі іноземцям — це світова практика

За час Євро-2012 Україну відвідали майже два мільйони іноземців

Теги Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...