Топ Новини

Депутат Київради: будівництво на Десятинній - маневр Попова

26 травня 2011 в 10:28
Голова постійної комісії Київради з питань культури і туризму Олександр Бригінець вважає, що до початку будівельних робіт на території Десятинної церкви може бути причетна влада.

На його думку, таким чином голова КМДА Олександр Попов і його команда намагається відвернути увагу киян від насущних питань: подорожчання тарифів ЖКГ, підвищення цін на продукти тощо, повідомляє прес-служба партії "Батьківщина".

Окрім того, це може бути провокацією напередодні презентації плану розвитку міста Києва, - заявив О.Бригінець.

Депутат підкреслив, що відсутність будь-якої реакції на вчорашні події, коли в історичну зону почали завозити будівельні матеріали та обладнання, демонструє, що влада не зацікавлена ​​вирішувати питання Десятинної церкви. "Якби влада хотіла закрити це питання, вона могла б це зробити швидко, свідченням тому є нещодавнє знесення церковних наметів навпроти ВР", - додав О.Бригінець.
 
Голова комісії Київради збирається звернутися до голови КМДА О.Попова з проханням припинити незаконне будівництво і знести всі зайві споруди на території Десятинної церкви.
 
Є офіційний лист Міністерства культури, що забороняє будь-яке будівництво на фундаменті історичного пам'ятника - Десятинної церкви, - нагадав О.Бригінець.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...