Топ Новини

Депутат-регіонал запропонував знову дозволити курити в кафе і ресторанах

25 червня 2012 в 15:09
Повна заборона куріння в закладах громадського харчування може призвести до опору з боку курців, які втрачають право на самовираження і задоволення своїх звичок, вважає депутат від Партії регіонів.
kurenie.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA
У Верховній Раді зареєстровано законопроект № 10666 депутата від фракції Партії регіонів Олега Надоші, яким пропонується дозволити куріння на 70% закритої площі закладів громадського харчування.
 
Нагадаємо, що повна заборона на куріння в закритих приміщеннях кафе і ресторанів набуде чинності 16 грудня 2012 року.
 
Як відзначає автор законопроекту, «практика введення повної заборони куріння в закладах громадського харчування може призвести до опору з боку курців, які втрачають право на самовираження і задоволення своїх звичок».
 
«Тож шлях заборони куріння - це шлях, який загострює конфлікт між людиною і державою. Яскравим, негативним прикладом таких заборон - це були заборони вживання спиртних напоїв, тобто, введення так званих «сухих законів». Таким чином, потрібно не забороняти куріння, а створювати належні умови для курців та осіб, які не курять у закладах громадського харчування. Такий спосіб вирішення питання є цивілізованим і демократичним», - стверджує депутат в пояснювальній записці.
 
Згідно з проектом закону, вводиться норма, яка зобов'язує в закладах громадського харчування відводити не менше 30% площі торгових залів закладів громадського харчування для обслуговування осіб, які не курять.
 
Читайте також:
 
 
 
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...