Депутат-регіонал запропонував законом дозволити самогоноваріння

1 лютого 2012 в 09:15
Традиція має «глибоке історичне коріння», а рецепт є у кожній родині.
eda___vodka_samogon_prazdnichniy_stol_gorilka.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

У Верховній Раді зареєстровано законопроект N9756 депутата Олега Надоші про скасування адміністративної відповідальності за приготування у домашніх умовах міцних спиртних напоїв.

Проектом закону пропонується виключити статтю 176 Кодексу України про адміністративні правопорушення, яка передбачає накладення штрафу від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 51 грн до 170 грн) за приготування або зберігання без мети збуту самогону чи інших міцних спиртних напоїв домашнього виготовлення або зберігання без мети збуту апаратів для їх виготовлення.

«Історично-культурна традиція українців передбачає вживання таких напоїв власного виробництва, як наливка, медовуха, самогон. Зазначені напої згадуються ще у літописах X та XI століть, а рецепти і методика їхнього приготування є в кожній родині», - відзначає автор законопроекту у пояснювальній записці.

«Отже, якщо людина виключно для себе робить з продуктів своєї праці алкогольні напої, то це її право, обмежувати яке держава не повинна. Людина може і має користуватися плодами своєї праці для задоволення власних потреб», - констатував О.Надоша.

Законопроект №9756 на сайті парламенту.

Читайте також

Регіонали знову хочуть ввести у дитсадках російську мову

Партія регіонів на виборах у Києві залучить «мережу бабусь» Черновецького - КВУ


Регіонали задоволені резолюцією ПАРЄ, згідно з якою Україні загрожують санкції

Регіоналка: Свобода слова в Україні еволюціонує

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...