Топ Новини

Депардьє зі скандалом відмовився від французького громадянства

16 грудня 2012 в 14:18
Артист переїхав до Бельгії, де податкове законодавство ліберальне до заможним громадянам і не потрібно платити податок на багатство.

Французький актор Жерар Депардьє, який переїхав до Бельгії, щоб уникнути сплати податку на розкіш у Франції, відмовиться від французького паспорта та соціального страхування, оскільки прем'єр-міністр Жан-Марк Ейро назвав переїзд актора "недостойним".

Відповідь актора на слова прем'єр-міністра було опубліковано 16 грудня в Journal du Dimanche.

"Всі ті, хто покинув країну, не були ображені так, як я", - наводить Agence France-Presse витяги з відкритого листа Депардьє. Актор звернув увагу на те, що він завжди платив податки і ніколи не користувався соціальними привілеями у Франції. "Хто ви, щоб судити мене?" - апитав Депардьє прем'єр-міністра.

У висновку листи актор заявив, що він відмовляється від французького паспорта та соціального страхування, яким він ніколи не користувався. "У нас більше немає спільної країни, я справжній європеєць, громадянин світу, як мене завжди вчив мій батько", - написав Депардьє.

Про те, що актор купив будинок в Бельгії і цікавиться питанням отримання бельгійського громадянства, стало відомо на початку грудня. Прем'єр-міністр Франції Жан-Марк Ейро зв'язав переїзд Депардьє з його небажанням платити податок на розкіш.

13 грудня агенти нерухомості повідомили про те, що Депардьє продає свій історичний маєток  у Парижі (за деякими даними, його вартість - 50 мільйонів євро). Крім того, у актора в Франції є три ресторани і виноробний бізнес. Актор поки що не уточнював, чи вплине на їх діяльність його переїзд до Бельгії.

Крім Депардьє, в Бельгію переїхали й інші французи з високим доходом, зокрема найбагатша людина Франції Бернар Арно.

Нагадаємо, з 2013 року для французів, чий дохід перевищує 1,3 мільйона євро, він складе 75 відсотків. Гонорари Депардьє при цьому можуть складати близько 2 мільйонів євро.

Читайте також:

МВФ рекомендує Україні збільшити податки для багатих


Азаров пообіцяв домогтися податку на розкіш


Обама знову закликав до підвищення податків для багатих американців мінімум до 30%

 

За матеріалами: РБК-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...