Депардьє відмовився коментувати новину про своє російське громадянство

3 січня 2013 в 12:34

З указу Путіна випливає, що Депардьє сам подав заяву на видачу йому російського громадянства. Однак актор поки відмовляється говорити на цю тему.

gerard-depardieu-1.jpg
voici.fr

Жерар Депардьє не буде коментувати новину про надання йому російського громадянства. Про це Російській службі Бі-бі-сі сказав прес-секретар актора Франсуа Геррар.

Як повідомлялося, президент РФ Володимир Путін своїм указом надав Депардьє російське громадянство. З тексту указу випливає, що актор сам подав заяву на видачу йому російського громадянства. "Відповідно до пункту"а" статті 89 Конституції Російської Федерації задовольнити заяву про прийом у громадянство Російської Федерації Депардьє Жерара Ксавьє, народженого у 1948 році у Франції", - йдеться в указі.

Як заявив прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков, рішення Путіна "було обумовлено вагомим внеском Депардьє у вітчизняну культуру і кінематограф".

Депардьє переїхав жити до Бельгії через намір французької влади підвищити податок на доходи понад 1 млн євро до 75%.

На початку грудня Депардьє оголосив про відмову від французького громадянства, після того як прем'єр-міністр республіки Жан-Марк Ейро назвав його рішення про зміну місця проживання "жалюгідним, гідним презирства вчинком". За словами актора, за останні 45 років він заплатив 145 млн євро в якості податків у Франції і ніколи не ухилявся від своїх зобов'язань перед державою.

Незабаром газета Le Monde повідомила про те, що Депардьє під час прощальної вечері зі своїми друзями у Парижі заявив, що "розглядає зараз три країни", громадянство яких йому б хотілося отримати. "Це - Бельгія, де він тільки що придбав нерухомість, Чорногорія, де у нього є друзі і ділові зв'язки, і Росія", - зазначило видання. "Путін мені вже прислав паспорт!" - додав актор.

Читайте також:

Депардьє відмовився повертатися до Франції навіть після скасування 75%-го податку

Французькі мільйонери будуть платити 75%-й податок

Депардьє зі скандалом відмовився від французького громадянства

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...