Топ Новини

День Незалежності відзначать салютами, але військового параду в Києві знову не буде

19 червня 2012 в 14:49
Янукович доручив розробити план святкування Дня Незалежності з концертами, феєрверками, покладання квітів тощо. Військового параду в запропонованому списку немає. В останній раз він проводився в Києві в 2009 році.
Den_nezavisimosti_flag_ludijpg.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

 Президент Віктор Янукович підписав указ «Про відзначення 21-ї річниці незалежності України», повідомляє президентська прес-служба.

Згідно з указом, уряд повинен протягом двох тижнів створити оргкомітет з підготовки та святкування Дня Незалежності, а також протягом місяця розробити і затвердити відповідний план заходів.

Йдеться про організацію урочистих заходів з нагоди 21-ї річниці незалежності в столиці України, а також в обласних і районних центрах, інших населених пунктах.

Крім того,  йдеться про покладання квітів до пам'ятних знаків та пам'ятників видатним українським державним діячам, борцям за свободу і незалежність України; організацію заходів щодо сприяння реалізації громадських (зокрема, молодіжних) ініціатив, спрямованих на консолідацію суспільства.

План заходів з підготовки до свята також повинен стосуватися проведення наукових конференцій, виставок фото-та архівних документів, присвячених історії державотворення та питанням сучасного розвитку держави; культурно-мистецьких заходів та спортивних змагань; виставок досягнень у сферах економіки, науки, освіти та культури; показу по телебаченню документальних фільмів про історію українського державотворення тощо.

Йдеться також про забезпечення 24 серпня 2012 святкових феєрверків у Києві та Севастополі, обласних центрах, містах-героях.

Нагадаємо, що в 2011 році влада мала намір провести в Києві військовий парад на День Незалежності 24 серпня. Михайло Єжель,який очолював міністерство оборони, вимагав на його організацію 320 млн грн. Проте в липні Янукович відмінив військовий парад.

Читайте також:

Янукович ухвалив «утриматися» від військового параду на День Незалежності


Єжель на День Незалежності обмежиться 20-ма пострілами

Гриценко вважає безвідповідальним рішення Януковича про скасування параду

 

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...