Топ Новини

ДАІ замінить постових автоматичними комплексами

20 грудня 2012 в 14:26
У МВС хваляться, що технічне переоснащення дає відчутні результати. Зокрема, з початку року виявлено більше 200 викрадених авто та встановлено більше 6 тисяч транспортних засобів, які розшукувала Державна виконавча служба.

Державна автоінспекція буде відходити від практики нагляду за дорожнім рухом людиною, впроваджуючи технічні засоби фіксації порушень. Про це заявив міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко.

"Відхід від практики нагляду за дорожнім рухом людиною і активне використання новітніх технологій в діяльності ДАІ служить перетворенню МВС на сучасне громадянське правоохоронне відомство", - цитує міністра Управління зв'язків з громадськістю МВС.

Захарченко зазначив, що нині триває робота щодо встановлення автоматичних комплексів "Гарпун", створених на базі лазерного вимірювача швидкості TRUCAM.

Крім того, більше 90 постів дорожньо-патрульної служби вже обладнані системою "Відеоконтроль-Рубіж", що фіксує автотранспорт, даючи можливість автоматично ідентифікувати та перевірити його в розшукових реєстрах.

Як зазначив Захарченко, технічне переоснащення дає відчутні результати. Зокрема, з початку року виявлено більше 200 викрадених авто та встановлено більше 6 тисяч транспортних засобів, які розшукувала Державна виконавча служба.

Міністр також повідомив, що майже завершений процес внесення даних в Національну автоматизовану інформаційну систему Департаменту ДАІ та її інтегрування з такими ж системами Мін'юсту, Державної митної служби та інших відомств.

"Ця технологія покращить ефективність роботи Державтоінспекції та обслуговування громадян", - заявив керівник МВС.

Читайте також:

Азаров дозволив знімати даішників на відео

ДАІ: Кортежі чиновників можуть порушувати правила дорожнього руху

Регіонал Лук’янов заплатив штраф за перевищення швидкості до 240 км/год

Українські даішники перестануть ловити водіїв за допомогою «фенів»

За матеріалами: Укрінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...