ДАІ: Введення фотофіксації порушень ПДР має стати державною стратегією

27 липня 2012 в 16:06
У ДАІ відзначають, що введення автоматизованої фотофіксації дозволить говорити про реальну безпеку і невідворотність покарання за порушення на дорогах.

ДАІ Україна наполягає на якнайшвидшому введенні автоматизованої фотофіксації порушень правил дорожнього руху. Про це виданню ZN.UA розповів заступник начальника управління ДАІ України Володимир Резніков.

«Розмірковувати на тему: «Переходити до фотофіксації чи не переходити?» сьогодні вже цинічно. Треба розуміти, що фотофіксація надійно захищає водія, який не порушує. І дуже дратує тих, хто звик користуватися своїм статусом, наївно вважаючи, що становище в суспільстві може врятувати від нещастя», - зазначив Рєзніков.

«Всього один приклад. Після провалу «Візира» в 2010 році ми закупили 137 приладів вимірювання швидкості TRUKAM. (Не плутати з фотофіксацією. — ред.). Розробка NASA. Україна єдина країна на пострадянському просторі, яка використовує ці прилади. Ефект? TRUKAM не відгукується на «дзвінок друга»: стерти дані неможливо! Тільки штраф. Тому перехід на автоматизовану систему фотофіксації порушень ПДР та максимальне усунення людського чинника на дорозі має стати державною стратегією», - заявив заступник начальника управління ДАІ України.

На його думку, така стратегія, по-перше, дозволить говорити про реальну безпеку і невідворотність покарання за порушення на дорогах. По-друге, виведе саму службу на неминуче реформування: оптимальну чисельність особового складу, гідну зарплату,  достатню кількість бензину, форми.

Подробиці читайте в свіжому номері "Дзеркала тижня. Україна" в статті Арини Корчак "Не порушуй ..."

Читайте також:

У ДАІ поскаржилися на брак приладів для фотофіксації порушень ПДР

Українських водіїв зобов'яжуть цілодобово їздити з увімкненими фарами

В Україні за перше півріччя в ДТП загинуло більше двох тисяч людей

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...