Топ Новини

«Чорних трансплантологів» з інституту Шалімова випустили на підписку про невиїзд

19 липня 2012 в 07:31
Лікарі з Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О.Шалімова випущені з-під арешту на підписку про невиїзд. Медики повідомили, що готові повернутися до роботи в будь-який час.

Українські лікарі з Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О.Шалімова (Київ), які звинувачуються у проведенні незаконних операцій з трансплантації органів, випущені з-під арешту на підписку про невиїзд.

Днями з СІЗО випустили хірурга з Інституту ім. О.Шалімова і двох анестезіологів.

Лікар зазначив, що провів у СІЗО 1 рік 9 місяців і 3 дні, хоче оперувати, але не знає, коли зможе приступити до роботи.

«Готовий хоч зараз взяти скальпель і встати за стіл, але не будемо забігати вперед, мені ще треба бути присутнім на судовому засіданні», - сказав хірург.

Нагадаємо, що останнім часом в Україні найбільший резонанс викликала справа «чорних трансплантологів» з Національного інституту хірургії та трансплантології.

Трьох медиків звинувачують у незаконних операціях з трансплантації органів. Прокуратурі відомо про 25 хірургічних втручань, більшість з яких були проведені в Азербайджані, Еквадорі і Косово. А дві операції, за даними слідства, - в Інституті Шалімова. Група лікарів працювала 2 роки - вони купували нирки у бідних українців і продавали багатим ізраїльтянам. Донорів шукали через інтернет. Українським лікарям загрожує до 15 років позбавлення волі.

Читайте також:

В інституті Шалімова вірять у створення на його базі центру міжнародного рівня


Після затримання трансплантологів в інституті Шалімова нікому оперувати

У МВС вважають передчасним говорити про міру відповідальності медиків інституту Шалімова в справі «чорних трансплантологів»

В інституті ім. Шалімова заявляють про непричетність до 
«чорної трансплантології»

Міліція розкрила групу «чорних трансплантологів» з інституту ім.Шалімова

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...