Топ Новини

Чоловіки готові витратити 8 березня на подарунки в 1,5 рази більше, ніж очікують жінки

6 березня 2012 в 14:26
Українки явно недооцінюють своїх чоловіків, які готові дарувати своїм коханим набагато більше, ніж від них очікують.

Середня сума, на яку очікують отримати подарунок жінки 8 березня, становить 182 грн. Разом з тим, середня сума, яку розраховують витратити чоловіки на подарунок коханій жінці, становить майже 290 грн. Це більш ніж у півтора рази більше, ніж очікують жінки. Про це свідчать дані опитування Соціологічною групою «Рейтинг».

Ще 21% жінок вважають, що їхні чоловіки не будуть нічого купувати на це свято. При цьому лише 9% чоловіків зізналися, що нічого купувати не будуть.

Максимальна сума, на яку розраховують жінки - 4000 грн. Максимальна сума, яку називали чоловіки - 8000 грн.

Згідно з результатами дослідження, абсолютна більшість опитаних громадян не підтримують (91%) ідею скасувати свято 8 березня. Підтримують - лише 5%. Ще 4% не змогли визначитися з цього питання.

При цьому 86% опитаних будуть у цьому році святкувати 8 березня, не будуть - 14%.

Одвічне питання, кого чоловіки повинні привітати перший 8 березня дало наступні результати. На думку 42% жінок і 52% чоловіків, перші 8 березня чоловіки повинні привітати дружину або кохану жінку. При цьому на думку 36% жінок і 32% чоловіків першій потрібно привітати маму, близько 2% - тещу.

На думку 46% жінок і 41% чоловіків, готувати сніданок 8 березня повинні чоловіки. Чверть чоловіків і жінок вважають, що готувати святковий сніданок має подружжя разом.

При цьому 36% чоловіків і лише 23% жінок вважають, що кохатися 8 березня є обов'язковим атрибутом свята.

Однак 41% жінок і тільки 31% чоловіків вважають, що кохатися 8 березня не є обов'язковим атрибутом свята. Ще мінімум третина опитаних не визначилися з цього питання.

Дослідження було проведено Соціологічною групою «Рейтинг» 17 лютого - 1 березня 2012 серед 1200 респондентів у віці від 16 років. Метод дослідження: особисте формалізоване інтерв'ю згідно з опитувальником (face to face). Помилка репрезентативності дослідження (з ймовірністю 0,95): для значень близьких до 50% похибка становить не більше 2,8%, для значень близьких до 30% - не більше 2,4%, для значень близьких до 10% - не більше 1 , 7%.

Читайте також:

Українці святкуватимуть 8 березня чотири дні

У Тетянин день українські студенти дивляться в майбутнє крізь «рожеві окуляри»

Майже половина українців - щасливі

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...