Топ Новини

Число католиків за останні 2 роки збільшилося на 15 млн до 1,2 млрд людей

10 березня 2012 в 14:49
Кількість нових адептів Римсько-католицької церкви відзначено в Африці і в Південно-Східній Азії, у той час як в Європі і Південній Америці зафіксовано зменшення їх числа.
vatic.jpg
vatican.va

Число католиків у світі збільшилося за останні два роки на 15 млн віруючих і складає зараз 1 млрд 196 млн людей. Ці дані містяться у ватиканському Щорічнику за 2012 рік, представленому в суботу, 10 березня, папі Римському Бенедикту ХVI кардиналом Тарчізіо Бертоне, державним секретарем Ватикану.

Найбільше число нових адептів Римсько-католицької церкви (РКЦ) відзначено в Африці і в Південно-Східній Азії, у той час як в Європі і Південній Америці зафіксовано зменшення кількості католиків, зазначено в комюніке папської служби друку.

У виданні подаються статистичні дані про ситуацію з парафіянами у всіх 2996 округах РКЦ на планеті. Зокрема, підтверджується тенденція до зростання числа священнослужителів на чолі з єпископами, що відзначається з 2000 року. Всього в світі налічується 412 тис. 236 священиків у порівнянні з 410 тис. 593 у 2010 році. На Старому континенті їх кількість зменшилася на 905 осіб.

Це ж явище характерне і для монахинь, число яких знизилося в світі майже на 8 тис. сестер. За останнє п'ятиріччя відзначено 4%-ве зростання слухачів католицьких духовних семінарій, підкреслюється в Щорічнику.

Читайте також

Папа Римський привітав українців з Днем Незалежності мовою, кращою, ніж у Азарова (аудіо)


Папа Римський проповідуватиме через Twitter

Папа Римський закликав сирійський режим припинити насильство

Папа Римський привітав католиків усього світу з Різдвом (відео)

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...