Топ Новини

Через дії правоохоронців українські сайти можуть піти в офшори

20 квітня 2012 в 04:19
Українські хостинг-провайдери через дії правоохоронців можуть залишитися без клієнтів. І якщо цю політику буде продовжено, то інтернет-бізнес піде в офшори.
internet.jpg
vlasnasprava.info

Закриваючи сайти і вилучаючи їхні сервери, правоохоронці залишають українських хостинг-провайдерів без клієнтів. Таку думку висловив голова Інтернет партії України Дмитро Голубов.

За його словами, підтвердженням цієї тези може послужити ситуація з інтернет-магазином Rozetka.UA, який вже через 3 години після «закриття» переїхав на хостинг у Німеччині і «відновив роботу на новому домені».

«У результаті український хостинг залишився без клієнта, отже, скарбниця отримає менше податків, і якщо ця політика буде продовжена, то інтернет-бізнес, як і реальний бізнес, піде в офшори, і правильно зробить», - заявив Голубов.

Нагадаємо, що 19 квітня сайт найбільшого інтернет-магазину України Rozetka.UA призупинив роботу, яка була частково відновлена пізніше.

Державна податкова служба проводила обшук у трьох офісних і трьох складських приміщеннях ТОВ «Розетка УА». Окрім того, обшук проводився в офісі компанії Mirohost, що надає інтернет-магазину хостинг. В результаті сервери Rozetka.UA були вилучені, хоча в податковій заявили, що їх цікавила тільки фінансова документація «Розетки».

Читайте також:

Проти Rozetka.ua порушено справу за фактом несплати 7,3 млн грн ПДВ


Податкова припинила роботу найбільшого інтернет-магазину України Rozetka.UA

Інтернет-торгівля переміститься з віртуального світу у підвальне приміщення?

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...