Топ Новини

Через чотири місяці Тимошенко повернули дозиметр

3 січня 2013 в 10:29

У вересні 2012 року у Тимошенко в палаті провели обшук і конфіскували дозиметр, яким вона вимірювала радіацію, постійно фіксуючи підвищені дози радіації. Зараз пенітенціарна служба вирішила повернути прилад.

uran yadernoy radiaciya.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Керівництво Качанівської колонії дозволило екс-прем'єру Юлії Тимошенко користуватися дозиметром.

Як повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби, "щоб уникнути спекулятивних заяв з боку самої Тимошенко, її захисників і окремих публічних осіб, керівництвом Качанівської виправної колонії № 54 дозволена передача для особистого користування Тимошенко приладу (заводського виготовлення) контролю радіаційного фону".

За твердженням пенітенціарної служби, в ЦКЛ № 5 регулярно проводиться вимірювання рівня радіаційного фону у приміщеннях лікувальної установи і на її території, а протягом 2012 року такі виміри проводилися тричі.

- Тимошенко заявила, що вилучені дозиметри чотири рази показували перевищення радіації, і попросила нові

Нагадаємо, що Печерський районний суд Києва 11 жовтня 2011 року засудив екс-прем'єра Юлію Тимошенко до 7 років позбавлення волі за звинуваченням у перевищенні повноважень під час підписання газових контрактів з Росією в січні 2009 року.

Тимошенко утримують у Качанівській виправній колонії у Харкові з кінця грудня 2011 року. З травня 2012 року і по даний час проходить курс лікування в ЦКЛ № 5 м. Харкова.

У вересні минулого року Тимошенко заявила, що в її палаті був проведений обшук, в результаті вилучено два дозиметри, за допомогою яких вона постійно контролювала рівень радіації. За її твердженням, дозиметри чотири рази фіксували перевищення допустимого рівня радіації.

Згодом Державна пенітенціарна служба повідомила, що в палаті харківської лікарні, де проходить курс реабілітації екс-прем'єр Тимошенко, виявлено схованку, замасковану під Кримінально-процесуальний кодекс України, в якому зберігаються заборонені технічні пристрої. Окрім того, були знайдені ліки, призначення яких залишилося таємницею.

Читайте також:

У Тимошенко під час обшуку забрали два дозиметри

Тимошенко вимагає повернути їй дозиметри радіації

Головлікар харківської лікарні назвав абсурдними заяви Тимошенко про радіацію в палаті

Пенітенціарна служба показала фото схованки Тимошенко

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...