Топ Новини

Чавес повернувся до Венесуели після видалення ракової пухлини на Кубі

17 березня 2012 в 10:04
Незважаючи на важку хворобу, Чавес має намір брати участь у виборах президента Венесуели восени 2012 року.

Президент Венесуели Уго Чавес повернувся на батьківщину з Куби, де протягом трьох тижнів проходив лікування від раку, повідомляє Associated Press.

Після повернення до Венесуели Чавес заявив: «Моє життя - це боротьба, боротьба проти раку. Але я молюся про те, що виграю цю війну і буду жити».

За словами президента, кубинські лікарі видалили наприкінці лютого нову пухлину приблизно з того ж місця кишечника, звідки вже видаляли її влітку минулого року. Чавес повідомив, що йому стає краще. Точний тип пухлини не повідомляється.

На Кубі Чавес провів близько трьох тижнів. Повідомляється, що в подальшому він відвідає острів для проведення хіміотерапії.

На початку березня 2012 венесуельський президент оприлюднив результати аналізів, з яких випливало, що новоутворення, видалене лікарями в ході третьої операції за останні вісім місяців, безпосередньо пов'язане з колишньою злоякісною пухлиною.

Незважаючи на важку хворобу, Чавес має намір брати участь у виборах президента Венесуели, які повинні пройти у Венесуелі в жовтні 2012 року.

Читайте також:

Чавес підозрює США в поширенні раку серед президентів Південної Америки

Уго Чавес заявив, що вилікувався від раку


Лікар Уго Чавеса прогнозує, що венесуельському лідерові залишилося жити два роки

Уго Чавес пройде курс хіміотерапії

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...