Частина українських вчителів зустрінуть Новий рік без зарплат

28 грудня 2011 в 20:08
У кількох областях України працівники освіти ще не отримали зарплату за грудень 2011 року. Про це "Економічній правді" повідомило джерело в Міністерстві фінансів.
50_grivni_dengi_nozhnici-1.jpg
Андрей Товстыженко,ZN.UA

Співрозмовник видання зазначив, що в останні роки працівники освіти отримували зарплату до Нового року, що збігалося з завершенням бюджетного року.

У деяких випадках практикувалася виплата премій за підсумками року, але цього разу, зокрема в Одеській, Херсонській та Волинській областях, не здійснені навіть обов'язкові платежі. "Немає грошей", - підкреслив співрозмовник "ЕП".

Водночас, співробітник однієї з київських гімназій повідомив виданню, що в Києві вчителям виплачено лише аванс за грудень.

"Торік з нами розрахувалися за грудень до кінця року. Цьогоріч маємо тільки аванс, а зарплату ще чекаємо, але її ніхто не обіцяє. А Бога молимо про новорічну премію за 2011 рік. Колеги з регіонів скаржаться, що їх відправляють на зимові канікули за свій рахунок", - скаржиться працівник освіти.

Дану інформацію підтвердив співробітник однієї зі шкіл Тернопільської області.

Розмір новорічної премії столичного працівника освіти враховує і стаж, і ставку, але в середньому становить 500 гривень.

За матеріалами: Економічна правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...