Топ Новини

Частина медиків з СЕС перейдуть у Держветфітослужбу

19 січня 2012 в 16:01
Частина медиків з СЕС перейдуть у Держветфітослужбу. У рамках реформування системи контролю за продовольством і харчуванням у країні частина медиків з Санітарно-епідеміологічної служби перейдуть у Державну ветеринарну та фітосанітарну службу.
bisiuk_1tv.ru.JPG
1tv.ru

Вже є доручення прем'єр-міністра Миколи Азарова, згідно з яким необхідно представити графік передачі повноважень з переходом частини медиків у Державну ветеринарну та фітосанітарну службу.

Про це в інтерв'ю ZN.UA повідомив голова Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України Іван Бісюк.

«Та частина медиків, які в СЕС займалися гігієною харчування, безпекою харчових продуктів, повинні будуть перейти на роботу до іншого органу і продовжувати виконувати свої обов'язки, - пояснив він. - Сьогодні можна почути думку, що вузи перестануть випускати фахівців з гігієни харчування. Це не так: будуть випускати, бо ці гігієністи потрібні. Але замовлення буде робити не Міністерство охорони здоров'я, а Міністерство аграрної політики і продовольства, Державна ветеринарна та фітосанітарна служби».

І.Бісюк додав, що сьогодні Держветфітослужбі залишилося тільки взяти на себе всі необхідні функції, і вона почне працювати в повному обсязі. Для цього, за його словами, має бути прийнятий закон «Про якість та безпеку харчових продуктів», який законодавчо закріпить функції Держветфітослужби.

«Наразі цей закон знаходиться у Верховній Раді, і я сподіваюся, що після канікул депутати за нього проголосують, - зазначив І.Бісюк. - Після цього частина співробітників санітарної служби перейде в наше відомство, і тоді ми де-факто і де-юре будемо мати всі повноваження і можливості, щоб розпочати виконання своїх обов'язків».

Нині, за ​​його словами, кожен уповноважений орган як відповідав, так і відповідає за свій етап контролю якості та безпеки продуктів.

Детальніше читайте в свіжому випуску «Дзеркала тижня. Україна» в статті Тетяни Галковської, Лідії Суржик «Де теля, а де немовля».
 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...