Топ Новини

Будувати на Андріївському будуть тільки те, що схвалить громадськість, - Мінрегіонбуд

19 квітня 2012 в 09:08
Урядова комісія з питань будівництва на Андріївському узвозі перевірить всі об'єкти. Всі дані будуть розглянуті на наступному засіданні. Глава Мінрегіонбуду Анатолій Близнюк заявив, що проект реконструкції узвозу буде узгоджений з громадськістю і будувати будуть тільки те, що схвалить громадськість.
andreevskiy_spusk.jpg
Андрія Товстиженка

Архітектурні проекти на Андріївському узвозі в Києві мають бути схвалені громадськістю, дані щодо всіх будівельних об'єктів і робіт на узвозі будуть розглянуті на наступному засіданні урядової комісії. Про це повідомив глава Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Анатолій Близнюк в ході першого засідання комісії.

«Архітектори повинні подати детальний проект, яким він має бути, з громадськістю все необхідно узгодити, а всі власники - будувати тільки те, що їм запропонували професіонали і схвалила громадськість», - заявив міністр.

Вичерпні відомості про всі будівельні об'єкти і роботи на узвозі, за словами Близнюка, посадові особи повинні надати на наступне засідання урядової комісії.

«Ці дані потрібні щодо кожного об'єкту без винятку і стосуватися це буде абсолютно всіх - міської адміністрації, відомств, які вже залучені або будуть залучені пізніше», - підкреслив Близнюк.

На прикладі Андріївського узвозу має бути продемонстровано «алгоритм» взаємодії забудовника, інвестора та територіальної громади, оскільки, на думку глави Мінрегіонбуду, скандал з будівництвом на узвозі, зокрема, спровокувала неузгодженість дій між учасниками реконструкції.

Як повідомлялося, раніше Близнюк висловив думку, що законність і обгрунтованість всіх землевідведень під будівництво, які особливо викликають суспільний резонанс, має бути перевірено, забудова територій в містах повинна проводитися відповідно до Генерального плану.

Нагадаємо, на Андріївському узвозі, де триває реконструкція, заявлена як робота з відновлення інфраструктури та комунікацій, знесли три будівлі.

Бізнесмен Рінат Ахметов обіцяє не допустити руйнування архітектурного обличчя Андріївського узвозу і підтверджує відмову компанії «ЕСТА Холдинг» від будівництва на даній вулиці офісного центру.

10 квітня інспекція Державного архітектурно-будівельного контролю у Києві припинила підготовчі роботи з будівництва торгового комплексу на Андріївському узвозі.

Читайте також:

Київська влада обіцяє до Євро-2012 повністю відреставрувати Андріївський узвіз


Вниз по Андріївському — у прірву

Ахметов пообіцяв не допустити руйнування Андріївського узвозу

Після Євро-2012 влада зробить закриту зону відпочинку для багатих на Трухановому острові, — БЮТ

Близнюк: Доведеться дуже постаратися, щоб знизити ціну квадрата до 0

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...