Топ Новини

Британський парламент перейменував вежу Біг-Бен в честь королеви Єлизавети

26 червня 2012 в 15:57
Східну вежу Вестмінстерського палацу, де засідає парламент Великобританії, перейменують у башту Єлизавети. Антимонархічна група «Республіка» піддала критиці це рішення, назвавши його «безглуздим і вкрай недоцільним».
london.jpg
Matteopoli, flickr.com
Британський парламент вирішив, що на честь діамантового ювілею царювання королеви Єлизавети II вежа, в якій розміщуються знаменитий годинник Біг-Бен, буде перейменована в башту Єлизавети.
 
Таким чином депутати підтримали ініціативу парламентської групи, яка запропонувала поміняти назву 96-метрової вежі, яка зараз офіційно іменується Часовою вежею. Всупереч поширеній думці, Біг-Бен - це неофіційна назва не самої вежі, а величезного дзвони, який відбиває час.
 
40 членів палати громад висунули пропозицію перейменувати східну вежу Вестмінстерського палацу, де засідає парламент Великобританії, в башту Єлизавети.
 
Офіційний лист на підтримку цієї пропозиції розіслав членам палати громад консерватор Тобіас Еллвуд.
 
«Присвята такого відомого всьому світу історичного пам'ятника королеві є винятковою за своїм значенням, і я радий, що більшість членів парламенту згодні з тим, що королева заслуговує такої честі», - заявив Еллвуд.
 
Ініціативу Еллвуд підтримали лідери усіх трьох основних партій і більш ніж половини членів палати громад.
 
Антимонархічна група «Республіка» тим часом піддала це рішення критиці, назвавши його «безглуздим і вкрай недоцільним, враховуючи той факт, що вежа, яку пропонується перейменувати, є символом нашого демократичного парламенту».
 
Читайте також:
 
 
За матеріалами: Би-би-си
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...