Топ Новини

Британські депутати побачили в Facebook загрозу судам присяжних

28 липня 2011 в 18:28
Використання присяжними соціальних мереж може зробити «неможливим» подальше існування суду присяжних, заявив член британського парламенту Домінік Грів, пише The Telegraph.

 

 Таким чином Д. Грів прокоментував нещодавній випадок, коли член журі Джоан Фрейл було засуджено до тюремного ув'язнення за використання соціальних мереж для спілкування з обвинуваченою.

 
«Вона допустила кричуще порушення судового порядку, про яке її інформував суддя, і вона заплатила за це високу ціну», - прокоментував зараз цей випадок парламентарій Д. Грів.
 
«Суд присяжних я розглядаю як ключовий компонент громадянського суспільства в нашій країні ... ми втратимо суд присяжних, якщо члени журі будуть так поводитися», - сказав він.
 
На думку Д. Грива, старих судових правил необхідно дотримуватися, незважаючи на те що в сучасному суспільстві стало набагато простіше вибудовувати комунікацію. Парламентарій вважає "неприпустимою" ситуацію, коли члени журі обговорюють справи за межами залу суду.
 
Д. Грів ініціював справу проти Д. Фрейл після того, як у серпні минулого року розвалився десятитижневий розгляд справи в Манчестерському королівському суді.
 
У листуванні на Facebook з обвинуваченою Д. Фрейл повідомила конфіденційні відомості і результати обговорення справи серед присяжних. Після цього її засудили до восьми місяців в'язниці.
 
За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...