Топ Новини

Брейвіку загрожує довічна ізоляція

22 березня 2012 в 05:39
Влада Норвегії має намір прийняти законопроект, що передбачає довічну ізоляцію від суспільства для хворих із психічними відхиленнями. У разі прийняття, Брейвік буде довічно ізольований від суспільства.
Breivik.jpg
dixi.kz

У Норвегії планують прийняти закон про спеціальне лікування хворих з психічними відхиленнями. У разі схвалення парламентаріями цієї законодавчої норми Андерс Брейвік може бути довічно ізольований від суспільства.

Відповідний законопроект уже три тижні обговорюється у норвезькому уряді. У четвер його можуть направити до парламенту.

Згідно з текстом законопроекту, для таких пацієнтів як Брейвік запропоновано побудувати спеціальний лікувальний заклад з найвищим режимом безпеки. Злочинець буде перебувати там доти, поки буде існувати загроза його життю з боку суспільства.

Тим часом, остаточний діагноз норвезькому терористові поки не поставлено.

Брейвіка офіційно звинуватили в тероризмі і навмисних убивствах


Перша група судових психологів, яка працювала з ним минулого року, дійшла висновку, що він неосудний і страждає на параноїдальну шизофренію. Нові психологи Агнар Аспос і Тер'є Терресен поки не оповістили свого вердикту - це відбудеться не раніше 10 квітня.

Незалежно від висновків експертів, на судовому процесі, який почнеться 16 квітня, обидві версії будуть розглянуті і взяті до уваги.

Нагадаємо, Брейвік 22 липня привів у дію вибуховий пристрій в центрі Осло, а потім вирушив на Утойю, де відкрив вогонь по гостях молодіжного політичного табору. У результаті в цілому загинули 90 людей.

А.Брейвік зізнався у скоєнні цих злочинів і заявив, що вони були зроблені, щоб суспільство «прокинулося» і «усвідомило загрозу» з боку мігрантів з південних країн. Пізніше з'ясувалося, що терорист дотримується ультраправих поглядів.

За версією слідства, А.Брейвік діяв самостійно і на момент вчинення злочинів не перебував у будь-яких громадських чи політичних об'єднаннях.

Читайте також:

Опубліковано «розстрільний список» Брейвіка: у ньому політики, журналісти й цілі організації

Брейвік не кається і вимагає негайного звільнення


Суд в Осло призначив повторну психіатричну експертизу Брейвіка

Психіатри підтвердили неосудність Брейвіка

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...