Топ Новини

Блоку НАТО «закрили доступ» на українське телебачення

1 березня 2012 в 16:40
Новини про Росію складають 13% від усіх подій, що висвітлюються телеканалами. Євросоюзу і США приділяється набагато менше уваги. НАТО в новинах не згадується взагалі.
nato_ukrflag.jpg
ZN.UA

У лютому у випусках новин українських телеканалів більшість сюжетів про міжнародні події були присвячені Росії і її лідерам. Євросоюзу і США приділяється набагато менше уваги. Блок НАТО, діяльність якого  раніше широко висвітлювалася на телебаченні, нині в новинах не згадується взагалі.

Про це свідчить дослідження «Моніторинг українських новин», що був проведений Академією української преси за участі співробітників Інституту соціології НАН України.

Експерти проаналізували лютневі випуски новин каналів УТ-1, 1+1, «Інтер», «Новий канал», ICTV, СТБ, ТРК «Україна» і ТВІ.

Згідно з дослідженням, текст якого є у розпорядженні ZN.UA, новини про Росію складають 13% від усіх подій. 8% сюжетів присвячені країнам Великої вісімки. 7% новин торкається країн Євросоюзу (окрім Великої вісімки). Новини із США складають 6%. Іншим країнам присвячено 11% новин.

У випусках майже не представлені сюжети про міжнародні організації і об'єднання. Діяльності виконавчих органів Євросоюзу присвячено 2% сюжетів. ООН і МВФ - не більше 1% новини.

Діяльність блоку НАТО в лютому в новинах не висвітлювалася взагалі.

Читайте також:

Більшість українських телеканалів подають політичні події з безальтернативної точки зору, - дослідження


Українське ТБ приділяє провладним політикам удвічі більше уваги, ніж опозиції

Українські телеканали відмовляються від політичних новин заради прогнозу погоди


 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...