Топ Новини

Благодатний вогонь зійшов у єрусалимському храмі Гробу Господнього

14 квітня 2012 в 11:52
Вогонь з'явився за молитвами про дарування дива патріарха Єрусалимського Феофіла III і тисяч паломників, що заповнили у Велику суботу напередодні Великодня храм Гробу Господнього, площу перед ним і прилеглі вулиці.
3273.jpg
val.ua

 

Благодатний вогонь, який символізує нерукотворне світло Воскресіння Христова, про яке говорив ще апостол Петро, ​​зійшов у храмі Гробу Господнього в Єрусалимі.
 
Всі свічки і світильники в храмі були завчасно погашені. Вогонь з'явився за молитвами про дарування дива патріарха Єрусалимського Феофіла III і тисяч паломників, що заповнили у Велику суботу напередодні Великодня храм Гробу Господнього, площу перед ним і прилеглі вулиці.
 
Вогонь з'явився, як і в попередні роки, в Кувуклії - каплиці всередині храму Гробу Господнього, над кам'яним ложем, на якому покоїлося у Велику суботу поховане Тіло Христа. Саме там за віковим ритуалом молиться про сходження Благодатного вогню православний патріарх. За давнім церемоніалом, перед входом у Кувуклію шати патріарха Феофіла III і сама каплиця були ретельно оглянуті на предмет наявності будь-яких засобів для штучного отримання вогню.
 
Як тільки очікуване напередодні Великодня диво відбулося, патріарх Єрусалимський передав вогонь віруючим.
 
Варто зазначити, що мусульмани також визнають божественну сутність вогню, походження якого досі не пояснено наукою. Вони присутні в єрусалимському храмі Гробу Господнього разом з християнами і теж беруть часточку Благодатного вогню додому.
 
Читайте також:
 
 
 
За матеріалами:
Теги Соціум
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...