Топ Новини

Біля Українського дому продовжують голодування 11 людей (фото)

16 липня 2012 в 10:57
Українці, які виступають проти ухвалення закону про мови, продовжують голодування під Українським домом. Станом на 16 липня їх вже 11 осіб.
13424335259998.jpg
nbnews.com.ua

Біля Українського дому голодування на захист української мови продовжують 11 осіб із Києва і декількох регіонів України. Відповідно до списку голодуючих, який знаходиться на території акції протесту, припинили голодування чотири людини.

Ганна Ющенко (Вишгород) та Катерина Аврамчук (Київ) припинили голодування 12 липня, а Ольга Довганюк (Івано-Франківськ) та Петро Шкутяк (Івано-Франківськ) припинили голодування 14 і 15 липня відповідно. Рішення про припинення голодування було прийнято після того, як всі четверо були госпіталізовані у зв'язку з погіршенням стану здоров'я. Всі, хто припинив голодування, почали його 7 липня.


Серед тих, хто також почав голодування 7 липня, залишився тільки Олександр Капінос (Кременець).

Решта голодувальників приєднувалися до такої форми протесту 8, 10, 12 і 13 липня.

Найстаріший учасник акції протесту Віталій Надточій - йому 74 роки, він є жителем Київської області.

Акції на захист української мови проходять вже по всьому світу. Так, 14 липня у столиці Аргентини Буенос Айресі відбулася акція української діаспори. Окрім того, діаспора вже пікетувала посольства України у  Нью-Йорку, Франкфурті, Празі, Лондоні, Гамбурзі, Парижі, Вільнюсі, Чикаго і Торонто.


Мітинги на захист української мови почалися 3 липня після прийняття закону «Про основи державної мовної політики». Політична частина акції закінчилася вже 6 липня, втім, громадські активісти продовжили акцію протесту.

Нагадаємо, про безстрокове голодування біля Українського дому було оголошено 3 липня 2012 року - у день ухвалення Закону «Про основи державної мовної політики».

Читайте також:

Об'єднана опозиція закликала активістів припинити голодування «за мову»

Швидка забрала з-під Українського дому виснажену голодуванням дівчину

У кримінальних справах за протестами під Українським домом з'явилися перші фігуранти

Під Українським домом продовжили голодування п'ять осіб — на відміну від «цукрової опозиції»

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...